Leidinys „DAROM klasė“

               

 


Kartu su MES DAROM akcijos vadovais išrinkome pačius pačiausius, kuriuos ir pasieks prizai - lietuviškos MAGNUM sultys ir marškinėliai su DAROM logotipu.

Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija,

Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis „Obelėlė",

Raseinių r. Paupio mokykla-daugiafunkcis centras,


Kretingalės pagrindinė mokykla,

Klaipėdos ,,Medeinės" mokykla,

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras,

Tauragės „Šaltinio“ progimnazija

 

Nuotraukose: Kėdainių r. Vilainių mokykla-draželis „Obelėlė", Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, Raseinių r. Paupio mokykla-daugiafunkcinis centras, Tauragiškiai tvarko miesto Oko mišką.

kedainiu-r-vilainiu-mokykla-darzelis-obelele-1.jpg kedainiu-r-vilainiu-mokykla-darzelis-obelele-2.jpg kedainiu-r-vilainiu-mokykla-darzelis-obelele-3.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-1.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-2.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-3.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-4.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-5.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-6.jpg klaipedos vaiku laisvalaikio centras-7.jpg raseiniai-paupio-mokykla-daugiafunkcinis-centras-1.jpg raseiniai-paupio-mokykla-daugiafunkcinis-centras-2.jpg raseiniai-paupio-mokykla-daugiafunkcinis-centras-3.jpg raseiniai-paupio-mokykla-daugiafunkcinis-centras-4.jpg raseiniai-paupio-mokykla-daugiafunkcinis-centras-5.jpg tauragiskiai tvarko oko miska 1.jpg tauragiskiai tvarko oko miska 2.jpg tauragiskiai tvarko oko miska 3.jpg


 

Balandžio 22 dieną visi, kas neabejingi švarai ne tik savo kieme, bet ir aplinkoje, vėl tvarkys kažkieno  paliktas šiukšles parkuose, pakelėse ir prie vandens telkinių. Labai tikimės,kad jūsų tarpe nėra tokių šiukšlintojų-kiauliukų.

Todėl kviečiame įdėmiai perskaityt leidinuką „DAROM'' KLASĖ“ – dar kartą prisimint, kaip reikia tvarkyt atliekas. Ir visiems draugiškai sudalyvauti jau dešimtoje DAROM akcijoje „AŠ – UŽ GAMTĄ BE ŠIUKŠLIŲ“.
O mes lauksime jūsų nuotraukų, kad galėtume šauniausius apdovanot DAROM organizatorių marškinėliais bei pavaišint skaniomis ir sveikomis MAGNUM sultimis.


Peržiūrėti leidinį